
Dominique Bourgeois
Licentie kinesitherapie en motorische revalidatiewetenschappen manuele therapie – UGent Afgest
De opleiding fasciatherapie MDB biedt inzicht in een behandelmethode die zich richt op de persoon in zijn totaliteit, waardoor de fysieke en psychische benadering van klachten hand in hand gaan.
Tijdens de opleiding krijg je inzicht in dynamische anatomie, biomechanica, fysiologie, pathologie, pedagogie enzoverder. Het merendeel van de tijd wordt gespendeerd aan het praktisch maken van de opgedane theoretische kennis. De praktijklessen bestaan zowel uit manuele behandelingen, bewegingstherapie als uit introspectie. Om de geziene leerstof te integreren wordt er op het einde van het seminarie een behandelplan opgesteld voor verschillende pathologin, waardoor de aangeleerde toepassingen onmiddellijk bruikbaar zijn in je eigen praktijk.
Docenten en assistenten met verschillende achtergronden staan klaar om je in dit proces te ondersteunen. Dit allemaal in een respectvol kader waar er ruimte is voor vragen en bedenkingen.
Anatomie
Concepten
Praktijk
Pathologie
STATUS
Open
DOELGROEP
Fasciatherapeuten en Kinesitherapeuten
PRIJS
€ 500,00 totaal
ACCREDITATIE
Geen accreditatie
LESDATA
09 : 30 - 18 : 15
09 : 30 - 18 : 15
09 : 00 - 17 : 00
LESTAAL
Nederlands
LOCATIE
Oude Abdij Drongen
KOFFIE/THEE EN LUNCH
Koffie/thee inbegrepen
Om in te schrijven heb je een gebruikersaccount nodig.
Klik op registreren, volg de stappen en maak een account aan.
REGISTRERENKlik op de knop hieronder om in te loggen met je huidige account.
INLOGGEN